Oferta na lady sklepowe od producenta

Krótki opis: Jest to krótki opis

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Lady sklepowe od producenta!-

Zamawiając ladę sklepową u producenta, czyli w „EuroImage”, otrzymują Państwo tanie nowoczesne lady na wymiar, które mogą być szklane, z drewna lub metalowe, jak również z wykorzystaniem profili aluminiowych.

Lada sklepowa opis:

Lada sklepowa często jest wizytówką sklepu, czy też salonu obsługi. Oferujemy oryginalne lady, oszklone, drewniane, z płyty, w rożnych gamach kolorystycznych, lub też całkowicie białe. Wykonujemy na zamówienie małe ekskluzywne lady i regały sklepowe o rożnej wysokości oraz według wzoru klienta z możliwością wykorzystania systemu impulsowego. Regały sklepowe impulsowe znacznie szybciej się składa oraz w łatwiejszy sposób można je transportować w porównaniu z tradycyjną metodą składania mebli sklepowych.

Zleć nam pełną realizację od projektowania do montażu i otrzymaj rabat na meble

Wykonujemy lady: narożne, półokrągłe, bez wnęk, jak również z szufladami.

Dbamy, aby nasza produkcja była starannie wykonana i eleganckie lady przyciągały większą liczbę klientów w Wasz sklep.

Aby uzyskać cennik lub wyszczególnioną ofertę na meble sklepowe (lady, regały i inne) prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zdjęcia regałów sklepowych można obejrzeć w zakładce „nasze realizacje” na stronie firmowej euroimage.com.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony producenta mebli "EuroImage" oferującego wyposzażenie sklepów w Lady sklepowe. Znajdą tam Państwo więcej informacji na temat "EuroImage".