Euroimage

Ogrodzenie gabionowe to odpowiedź na rosnące potrzeby inwestorów, którzy poszukują trwałych, a zarazem estetycznych rozwiązań, zaskakujących swoją oryginalnością. Ogrodzenia tego typu są wznoszone z tzw. gabionów ? koszy wykonanych z mocnych paneli ogrodzeniowych 2d, do wypełnienia których można wykorzystać niemal każdy materiał. Początkowo gabiony wypełniało się materiałem skalnym, który był dostępny na placu budowy. Dziś stalowe kosze wypełnia się materiałem dostosowanym do indywidualnego charakteru projektu oraz specyfiki otoczenia, niekoniecznie skalnym.

Gabiony wykorzystane do budowy ogrodzenia mogą być wypełnione zależnie od oczekiwań inwestora oraz specyfiki krajobrazu. Najczęściej wykorzystywane są:

Dowolność wyboru wypełnienia, które decyduje o niepowtarzalnym charakterze ogrodzenia to nie jedyna zaleta ogrodzeń gabionowych. Wśród pozostałych walorów tego rozwiązania warto wymienić chociażby:

Ogrodzenia to nie wszystko! MINI gabiony bardzo dobrze sprawdzają się jako surowiec do konstrukcji mebli ogrodowych oraz elementów dekoracyjnych takich jak donice ogrodowe, które stanowią idealne uzupełnienie dla nowoczesnych form architektonicznych.

Zadzwoń
Jak dojechać